Čekejte prosím ...
Čekejte prosím ...

Opravdu chcete uložit novou rezervaci?

Zvolte počet aplikací: (1 aplikace = 3 minuty)

Od pátku 18. 12. jsou všechny pobočky dočasně zavřené.

Vážení klienti, na základě usnesení vlády České republiky došlo, počínaje 18. prosince 2020, k uzavření všech poboček Euforie Fitness & Wellness. Všechny platné rezervace byly zrušeny a kredit byl navrácen na vaši kartu v plné výši. Členství i platnost kreditu automaticky prodloužíme o stejný počet dní, po který budou naše pobočky uzavřeny. O všech aktualitách vás budeme informovat prostřednictvím e-mailu a sociálních sítí.

Děkujeme za vaši přízeň, Tým Euforie

Registrace nového zákazníka

Ověření stavu registrace

Pro ověření stavu registrace, prosím, vložte do pole níže unikátní kód registrace, který jsme Vám zaslali spolu s potvrzovacím e-mailem.


Pokud unikátní kód neznáte, kontakujte, prosím, obsluhu recepce pobočky, kterou jste vybrali v prvním kroku registrace – Prahu 3 na tel. čísle 776 061 092, pro Prahu 4 na tel. čísle 733 612 093, pro Prahu 5 na tel. čísle 608 061 091 a pro Prahu 8 na tel. čísle 739 606 090.

Pokud jste již zaregistrovaní, přihlaste se.

Jak proces registrace probíhá?

 • Osobní údaje

  Vyplňte své osobní a kontaktní údaje, nastavte si studentské zvýhodnění a případně aktivujte kartu MultiSport nebo ActivePass, pokud jste jejím držitelem. Nezapomeňte si zvolit některou z našich poboček, ve které si následně vyzvednete naši klubovou kartičku. Udělte, prosím, souhlas s obchodními a rezervačními podmínkami a samozřejmě také se zpracováním osobních údajů.

 • Potvrzení e-mailové adresy

  Abychom Vás mohli zaregistrovat, potřebujeme ověřit, že jste to skutečně Vy a že jde o Vaši e-mailovou adresu. Pro potvrzení registrace je potřeba kliknout na odkaz, který Vám obratem zašleme e-mailem.

 • Platba

  Abyste mohli využívat veškeré naše služby a na lekce se rezervovat online, budete potřebovat naši klubovou kartičku s předplaceným kreditem. Přesměrujeme Vás na platební bránu, kde platební kartou uhradíte zálohu za kartičku a dobijete si kredit.

 • Dokončení registrace

  Po úspěšném provedení platby Vám do 24 hodin zašleme na e-mail přístupové údaje do rezervačního systému, kde si můžete začít rezervovat lekce pohodlně online. Klubovou kartičku Vám fyzicky vydáme při první návštěvě pobočky, kterou jste si vybrali v prvním kroku. Do posilovny není rezervace předem potřeba.

Ověření stavu registrace

Aktuální stav Vaší registrace můžete průběžně sledovat po zadání vygenerovaného unikátního kódu, který jsme Vám zaslali spolu s ověřovacím e-mailem, na stránce:

https://rezervace.euforie.cz/cs/nova-registrace/stav

V případě, že dojde k nějakému nepředpokládanému problému během registrace, můžete odtud také v registračním procesu plynule pokračovat.