Čekejte, prosím ...
Čekejte, prosím ...

Opravdu chcete uložit novou rezervaci?

Zvolte počet aplikací: (1 aplikace = 3 minuty)

Registrace nového zákazníka

 • Osobní údaje

Základní údaje pro Vaši identifikaci

Kontakty pro rychlé spojení s Vámi


Další nastavení Vašeho účtu


Pobočka, ve které si vyzvednete klubovou kartičku


Udělení nezbytných potvrzení


Zobrazit obchodní a rezervační podmínky

Zobrazit zásady ochrany osobních údajů

Kontrolní kód *

Pokud je e-mail zaregistrován, ověřte stav registrace nebo se přihlaste.

Pole označená * jsou povinná.

Jak proces registrace probíhá?

 • Osobní údaje

  Vyplňte své osobní a kontaktní údaje, nastavte si studentské zvýhodnění a případně aktivujte kartu MultiSport, pokud jste jejím držitelem. Nezapomeňte si zvolit některou z našich poboček, ve které si následně vyzvednete naši klubovou kartičku. Udělte, prosím, souhlas s obchodními a rezervačními podmínkami a samozřejmě také se zpracováním osobních údajů.

 • Potvrzení e-mailové adresy

  Abychom Vás mohli zaregistrovat, potřebujeme ověřit, že jste to skutečně Vy a že jde o Vaši e-mailovou adresu. Pro potvrzení registrace je potřeba kliknout na odkaz, který Vám obratem zašleme e-mailem.

 • Platba

  Abyste mohli využívat veškeré naše služby a na lekce se rezervovat online, budete potřebovat naši klubovou kartičku s předplaceným kreditem. Přesměrujeme Vás na platební bránu, kde platební kartou uhradíte zálohu za kartičku a dobijete si kredit.

 • Dokončení registrace

  Po úspěšném provedení platby Vám do 24 hodin zašleme na e-mail přístupové údaje do rezervačního systému, kde si můžete začít rezervovat lekce pohodlně online. Klubovou kartičku Vám fyzicky vydáme při první návštěvě pobočky, kterou jste si vybrali v prvním kroku. Do posilovny není rezervace předem potřeba.

Ověření stavu registrace

Aktuální stav Vaší registrace můžete průběžně sledovat po zadání vygenerovaného unikátního kódu, který jsme Vám zaslali spolu s ověřovacím e-mailem, na stránce:

https://rezervace.euforie.cz/cs/nova-registrace/stav

V případě, že dojde k nějakému nepředpokládanému problému během registrace, můžete odtud také v registračním procesu plynule pokračovat.