Čekejte, prosím ...
Čekejte, prosím ...

Opravdu chcete uložit novou rezervaci?

Zvolte počet aplikací: (1 aplikace = 3 minuty)

Obchodní a rezervační podmínky

 • První rezervace nových klientů se přijímají telefonicky nebo osobně na naší pobočce Euforie. Další možností je registrace na webu www.euforie.cz, kde lze zřídit kartu Euforie on-line a následně vytvořit rezervaci v rezervačním systému, telefonicky či osobně. Registraci může provést osoba starší 18 let. U osob mladších 18 let může registraci provést zákonný zástupce.
 • Pro další rezervaci je třeba zřídit si rezervační kartu Euforie (na recepci či on-line), která je platná pro všechny pobočky. Za kartu se skládá vratná kauce 100 Kč. Bez rezervační karty Euforie a minimálního kreditu na jeden vstup nelze rezervovat další služby.
 • Kartu lze při registraci dobít dle vlastních potřeb (minimální vklad činí částka na 1 vstup, tj. 180 Kč / student 150 Kč / členství). Doporučujeme využít výhodný bonusový systém – více informací na recepci nebo na webových stránkách Euforie,www.euforie.cz. Minimální částka pozdějšího navýšení kreditu je 100 Kč
 • Při navýšení kreditu se výše platby propíše do položky kredit. Bonus od Euforie se propíše do sekce bonus. Bonus je virtuální částka, kterou lze využít pouze na služby Euforie (lekce, posilovna, sauna aj.), nikoliv pak na produkty (protein, tyčinky, pití aj.) a nelze jej převádět na jiný účet.
 • Bonus se odečítá automaticky jako první. Při využití našich služeb tedy systém nejprve vyčerpá bonus, až poté čerpá kredit.
 • Platnost kreditu i bonusu na kartě je 365 dní od posledního navýšení kreditu.
 • Pro rezervace služeb (telefonicky, přes internet nebo ve studiu) je nutné mít na kartě Euforie dostatečný kredit. Bez potřebné výše kreditu nelze provést rezervaci.
 • Kredit ani bonus nejsou vratné. Lze je pouze vyčerpat za námi poskytované služby nebo produkty s ohledem na bod 4. Vratná kauce 100 Kč se vztahuje pouze na rezervační kartu Euforie. Při ztrátě karty kauce propadá a je Vám účtována nová kauce 100 Kč za vystavení nové karty.
 • První přihlášení na internetu: www.euforie.cz -> klikněte na odkaz REZERVACE -> vyplňte Vaše UID i heslo. UID = číslo Vaší karty. Heslo = první písmena Vašeho jména a příjmení psána bez diakritiky, jako velká a následovaná číslem Vaší karty. Např. heslo Jana Nováka s číslem karty 900001 je JN900001. Heslo si po prvním přihlášení prosím změňte (bez použití diakritiky). Změna hesla je nutná pro ochranu a bezpečnost Vašich údajů.
 • Na našich pobočkách přijímáme Dárkové poukazy Euforie a karty MultiSport. Při využití karty MultiSport pro vstup do posilovny a na studiové lekce je nutné založení karty Euforie (100 Kč) a její dobití (180 Kč). Těchto 100 + 180 Kč jsou vratné kauce. Kredit ani bonus, které si nabijete navíc, nejsou vratnou kaucí. O kauci je možné přijít tím, že nedorazíte na lekci a rezervaci včas nezrušíte, ztratíte rezervační kartu Euforie, nebo ji uplatníte na zboží a služby, které nejsou hrazeny z karty MultiSport.
 • Rezervace doporučujeme pro skupinové lekce, Vacushape, lymfodrenáže, solárium a saunu. Vstup do posilovny je možný bez předchozí rezervace, ale pouze s využitím rezervační karty Euforie.
 • Bezplatné zrušení rezervace dopoledních lekcí, je možné nejpozději do 20:00 hod. předchozího dne. Odpolední lekce lze zrušit v den konání do 9:00 hod.. V případě zrušení rezervace po termínu uvedeném v tomto bodě se kredit ani bonus na účet nevrací.
 • Platby lze provádět hotově, platební kartou nebo fakturou, on-line (v rezervačním systému), vybranými benefitními poukázkami a benefitními kartami. Všechny benefity lze uplatnit pouze k navýšení kreditu na kartě Euforie.
 • Karta je nepřenosná. Je pouze na Vaše jméno a není možné jejím prostřednictvím rezervovat více míst na jednu lekci s výjimkou sauny.
 • Studentská sleva se vztahuje na studenty prezenčního studia do 26 let včetně (po předložení platné karty ISIC nebo potvrzení o studiu).
 • Euforie si vyhrazuje právo kdykoliv změnit rozvrh a ceník bez udání důvodů. Platný ceník naleznete na webových stránkách www.euforie.cz/cs/cenik.
 • Zákazníci Euforie se účastní lekcí na vlastní odpovědnost. Osoby mladší 18 let se mohou účastnit lekcí pouze za účelem cvičení a v doprovodu osoby starší 18 let nebo se souhlasem zákonného zástupce. Osoby mladší 18 let a starší 15 let mohou vstupovat do posilovny pouze za účelem cvičení a v doprovodu osoby starší 18 let nebo se souhlasem zákonného zástupce. Osoby mladší 15 let mohou do posilovny vstupovat pouze za účelem cvičení a pouze v doprovodu osobního trenéra Euforie a se souhlasem zákonného zástupce.
 • Euforie neručí za cennosti odložené ve skříňkách a mimo ně. Cennosti si můžete uschovat na recepci studia.

Svým podpisem udělujete souhlas společnosti PRO-MOTION s.r.o., IČ: 28072286 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, e-mail a telefonní číslo za účelem tvorby rezervací a s nimi spojené administrativy. Odmítnete-li poskytnout své osobní údaje, nemůžete být informováni o změnách ve Vašich rezervacích, blížícím se vypršení Vašeho kreditu apod. Právo ke zpracování a uchování osobních údajů zaniká automaticky zrušením účtu (klubové karty Euforie). Zpracování osobních údaje je prováděno Správcem, osobní údaje pro Správce mohou zpracovávat i poskytovatelé softwaru.